Strona Główna o nas Cennik Galeria Kontakt

Domowy Żłobek AKUKU powstał w 2011r.

Umiejscowiony jest na strzeżonym osiedlu w cichej okolicy z łatwym dostępem komunikacyjnym. Do dyspozycji maluszków są 2 przestronne sale w których odbywają się zajęcia edukacyjne przy uwzględnieniu podziału wiekowego dzieci. Posiadamy taras przeznaczony dla maluszków oraz korzystamy z placu zabaw, który jest tuż za tarasem. Często wychodzimy na spacerki po osiedlowych alejkach.

Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, by zapewnić mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

W AKUKU dzieci są pod opieką zgranego i wykwalifikowanego personelu, dla których opieka nad najmłodszymi jest prawdziwą pasją. Wspólnie z dziećmi malują, tańczą, czytają bajki, recytują wiersze i śpiewają piosenki. Uczą maluchy, pozwalając im doświadczać.

Każdy dzień w żłobku jest precyzyjnie zaplanowany i uwzględnia spacery na świeżym powietrzu, zabawy edukacyjne, tematyczne, wspierające rozwój ruchowy, umuzykalnianie i wspierające rozwój mowy i sensoryki. Dzieci bawiąc się, przyswajają podstawowe zasady życia w społeczności, dobrego wychowania i codziennej higieny.

Posiłki dostarczane są przez firmę cateringową FLO-POL. Która dostosowuje swoje posiłki pod wszystkie diety.

Serdecznie zapraszamy!